Będzie nowa seria Higurashi, news o "The New Mutants" i "Wiedźminie"

https://redanianintelligence.com/2020/01/04/the-witchers-executive-producer-teases-interesting-surprises-between-seasons/

Fajnie, łatwiej będzie wytrzymać pomiędzy sezonami. No i dobrze to wpłynie na gry, a gry na serial. Ino oby Redzi jakiegoś Wiedźmina wydali w ciągu 3,4 lat. IMO to możliwe, taki dodatek do Wieśka 3 jak np. "Sezon Burz" byłby spoko. Jakieś opowiadanko Geralt/Eskel albo Geralt/Lambert + jakieś poboczne postacie, Cahir, Leo... coś można wykminić, bo nie wszystkie ważne postacie książkowe dostały swój udział. Np w lesie Brokilonskim.

Chcę to zobaczyć :V xD. Aczkolwiek już prędzej jestem skłonny uwierzyć w to, że po całym zamieszaniu z filmem "The New Mutants", postanowili przywrócić jemu pierwotną formę. Chodzi o to, że ta produkcja już dawno temu miała trafić do kin, ale do nich nie trafiła z różnych powodów. Sam nie mam uszeregowanej wiedzy w tym temacie, to nie będę się odzywał. Tak czy siak, to czekamy na ten trailer. "According to Slashfilm, The New Mutants director Josh Boone confirmed on his Instagram that the version being released in theaters this year on April 3 will be his original cut of the film. The news follows the recent announcement that a new trailer for the horror comic adaptation will arrive on January 6."

Ni-paa, bedzie nowe Higurashii :D. Może obejrzę, o ile po premierze natrafię na jakieś w miarę pozytywne recenzje. Pierwsze dwa sezony co prawda przypadły mi do gustu, ale resztę porzuciłem po próbie obejrzenia. Zwyczajnie mnie znudziły i nie miały nic ciekawego (a przynajmniej w tamtym czasie) do zaprezentowania. Niemniej takie powroty po latach są fajne, więc może dam szansę.