Newsy - filmy, a Kolanowirus anime, gry Doom, Command and Conquer,

Wpis miał polecieć wczoraj, ale o 22 skapnąłem się, że go nie napisałem (mimo, że wydawało mi się, że było inaczej! Serio!), ale mój mózg już ledwo żył i powiedział do mnie - Chyba cię popierdoliło, że dziś jeszcze będę myślał... Odpalaj Settlers 3 i daj mi odpocząć! xD No ale w sumie wyszło na dobre, bo wpis jest treściwszy o dzisiejsze informacje :). Udanego piątku i soboty bez kaca! :) A tymczasem idę ze swoim piesem na popołudniowy spacer, trzymajcie się!

Cofnąłem się o ponad 20 lat <3 <3 <3. Jezu, jakie to jest kurwa piękne, czekałem pół swojego życia na ten moment :D! Nie stać mnie na rocznicową edycję (choć nie, stać mnie, ale odkuwałbym się od tego zakupy przez 2-3 miechy, a mam ważniejsze wydatki), ale kupiłem sobie tę tańszą za 60 USD. Znaczy się tą, której zawartość możecie zobaczyc na poniższym screenie.

Kolekcjonowanie książek LotGHa trochę się opóźni xD. No i trzeba będzie sobie skołować wolne na 5 czerwca. Będę grał jak zły!

Marvel-Disney przerwali tworzenie "Shang-Chi i Legenda dziesięciu pierścieni" oraz "Falcon and the Winter Soldier" w związku z Koronawirusem. Z tego samego powodu przesunięto premierę "Mulan", "The New Mutants" i "Antlers".

Przyznam, że zlekceważyłem trochę ten wirus, myśląc że to będzie kolejna przesadnie rozbuchana spraw, jak świńska grypa, ptasia grypa, ebola etc. Jasne, nadal uważam, że media i eksperci wystrugani z banana nadal pajacują i sieją przesadną panikę, ale już same działania Polskiego i Włoskiego rządu są smutną koniecznością. Szkoda tylko, że nie poszliśmy po rozum do głowy, jak Izrael/Ukraina i nie zamknęliśmy granic dla przyjezdnych i wyjezdnych.

Myślałem, że sprawa nie będzie dotyczyć Europy, USA, jak również nie spodziewałem się takich skutków w branży growej, filmowej, eventowej. Jeśli ta sprawa potrwa dłużej, to ludzie pracujący w w/w zawodach, nie tylko stracą dużo forsy, ale może i nawet będą musieli odrabiać straty przez lata

Aczkolwiek jeest nadzieja, że nie będzie tak źle. Chiny raczej skutecznie niszczą ogniska swoich chorób. Mam tylko nadzieję, że skutecznie i wirus się nie odrodzi. No i fajnie byłoby, gdyby warunki sanitarne i forma przechowywania zwierząt się tam trochę poprawiły. Państwo aspirujące do bycia Top-1 world, a syf taki, że hej. Mają większy chlew u siebie na targowiskach niż Polska na przełomie lat '80 i '90 :D.

News bez linka, bo nie da się dać odnośnika bezpośrednio do newsa,, ale chłopaki z NapisówKońcowych o tym mówili w ostatnim swoim materiale, to raczej prawda

Ładnie wygląda ten nowy "Doom", ale niestety zagram jakiś czas po premierze dopiero, bo mam inne przyjemności na najbliższe pół roku, jak nie dłużej xD. Co prawda nie czuję na niego wewnętrznego parcia (tak jak w przypadku RDR2, które postanowiłem sprzedać za 110 ziko mimo, że kupiłem świeżo po premierze za 230 zł), ale to durny FPP - prędzej zechce mi się przy nim zrelaksować niż grać w grę wymagającą używania mózgu.

&fbclid=IwAR0lRnqUzFIekpu5zhxdNG3fR0YQQWRmoSiceG4RRgi0hO-aC4uu7XTPKDk

Motoko Kusanagi i Tachikomy (przynajmniej na tych ujęciach) jeszcze jakoś wyglądają, ale Batou i cała reszta... Cóż, przeczuwam że to będzie jeden z gorszych GitSów.

https://www.animenewsnetwork.com/news/2020-03-11/ghost-in-the-shell-sac_2045-anime-reveals-main-character-stills/.157402

Japońscy posiadacze Netflixa dostaną szybszy dostęp (21 marca) do pierwszych 6 epkow do najnowszego anime od studia Trigger - "BNA" My, zwykli śmiertelnicy, dostaniemy pierwszy odcinek 8 kwietnia.

https://www.facebook.com/LiveChart.me/photos/a.567696093361033/1798728236924473/?type=3&theater