Newsy z anime - Psycho Pass, Lupin III, No Guns Life + duża wyprzedaż na GOG-u.

<- Trailer filmu kinowego PP pt. "First Inspector". Japończycy zobaczą go w kinach, a my... znaczy się posiadacze Amazon Prime Video, ujrzą go na swoich telewizorach. Dawno temu oglądałem 1 sezon, drugiego nie widziałem (podobno ssie pałkę) i jeśli lubicie cyberpunk albo znacie przynajmniej GitSa i chcielibyście zobaczyć takiego nowoczesnego "Ducha w Pancerzu", to jest to jedna z lepszych, jak nie najlepsza, pozycji. Na film czekam odkąd dostał pierwszą pisemną zapowiedź, która zawierała info o tym, że taki film powstaje. Jeśli kogoś zainteresowałem, ale ciągle nie czuje się przekonany - za parę dni w koncu skończę tekst i PP jest jednym z anime, o którym w nim piszę. Wiem, że długo go już kończę, ale ostatnio zyebałem sprawę w swoim życiu i muszę to ogarnąć... a do tego trzeba pieniążków, więc muszą sobie dorabiać w drugiej robocie :P.

https://www.facebook.com/LiveChart.me/photos/a.567696093361033/1807517376045559/?type=3&theater - Podobno ten film tak sobie się sprzedał w Japonii i krajach ościennych, do których łatwiej trafiają chińskie bajki. Ciekawi mnie powód - Lupin to znana marka w Japonii (chyba nawet bardziej niż DBZ), animacja i CGI wyglądają prześlicznie. No nic, poczekamy aż wyjdzie do internetu, wtedy obejrzę i zrecenzuję :).

https://www.facebook.com/LiveChart.me/photos/a.567696093361033/1807309232733040/?type=3&theater <- Zapowiedź drugiego coura
"No Guns Life". Premiera już 9 kwietnia. Nie widziałem tego anime, bo mnie nie ciekawi, ale jest ponoć naprawdę dobre, więc może warto dać szansę? :)

Jest mega wyprzedaż na GOG-u. Sam mam obecnie deficyt hajsu, więc raczej nie skorzystam (chyba, że trafi się coś zajebiście zajebistego, co muszę mieć, wtedy pogłoduję ten 1 dzień dla tej gry xD), ale może Wy traficie na coś, co lubicie? Jeśli brakuje Wam jakieś części HoMM, to macie taniutko, a jakoś b. dobra - mój znajomy dał okejkę za 3 część.