Newsy Wiedźmińskie i trochę pozytywów dla Polski... :)

Świat obiegła informacja, jakoby powstawała kontynuacja 3 części "Wiedźmina". Chodzi o dużą grę z tego świata, raczej nie kolejną karciankę, czy coś w tym stylu. Szefo CDPR powiedział, że na pewno nie będzie to gra o Geralcie, bo ta przygoda została definitywnie zakończona. Dodał jednak, że nie wyklucza kolejnej dużej gry, ale z innym protagonistą. Dla mnie super pomysł, taki powrót do jednej z koncepcji pierwszego "Wiedźmina". Twórcy dzięki temu będą mieli uwolnione ręce w kwestii pisania scenariusza i swobodniejszego balansowania między dobrem, a złem.

Świat zarysowany przez Sapka, jest bardzo bogaty w fajne rzeczy, wokół których można zbudować pasjonujące historie. Ograniczeń praktycznie nie ma, za to jest dostatecznie dużo furtek - ksenogłosy, magia, loże czarodziejów i czarodziejek, świat pierwszych ludzi/wiedźminów, jak było o wiele więcej potworów, multiświaty, inne wymiary, jednorożce władające wszechświatem... :D.

No nic, czekam na pierwsze w miarę konkretne informacje, bo póki co to zwykła gdybologia :D.

https://www.gry-online.pl/newsroom/wiedzmin-4-moze-powstac-ale-nie-bedzie-o-geralcie/z31d815

No i krótszy wpis a propos nadchodzącej animacji w świecie "Wiedźmina". Nie mam za dużo do powiedzenia, bo... znowu, nie ma za bardzo o czym. :P Na pewno cieszę ze słów scenarzysty, który odwołał się do DBZ i Sailor Moon, jak również zapewnił że będzie się działo. Sceny akcji mają być kozackie, a sam "Nightmare of the Wolf" ma być "czymś więcej niż zwykłym filmem akcji". Czekam na Netflixową premierę :)).

https://redanianintelligence.com/2020/03/06/the-witcher-animated-film-will-have-big-spectatcle-action/

Jako bonus, twórcy rodzimego spirytusu dostali zajebistą reklamę i pewnie zarobią krocie na wysyłaniu tej wódki do Japonii. A może i nawet innych krajów azjatyckich :D

https://www.rp.pl/Koronawirus-2019-nCoV/200309827-Japonia-Ze-sklepow-znika-polski-spirytus-Przez-koronawirusa.html

Polando desu ratuje Nipoonow. Togashi luju, dawaj kontynuację HxH za to!