Newsy - anime, filmy, Netflix, streaming

Wyszedł drugi trailer nadchodzącego "Tower of God". Dzięki niemu już mniej-więcej wiem, czego się można spodziewać po tym anime. Wydaje mi się, że pierwszy arc (pierwsze arce?) to będzie taki rozbudowany egzamin na łowcę z HxH - eliminacja słabszych postaci, budowanie na nich tych ważniejszych dla historii, przechodzenie przez kolejne etapy. Lubię arce turniejowe, czy takie survivalowe (uwielbiam obstawiać, kto przeżyje/kto wygra/kto przejdzie dalej), więc pozostaje mi tylko czekać. Mam nadzieję, że pod względem animacji, grafiki etc. będzie stała mniej-więcej na poziomie 1 sezonu "Bakiego".

https://www.animenewsnetwork.com/news/2020-03-16/tower-of-god-anime-reveals-more-cast-staff-character-trailer/.157556

Aktorka głosowa Tamaki Nakanishi, zmarła w wieku 44 lat. Można ją było usłyszeć m.in. jako Ai Nanano z "Kanokon", Tomoe Tobise z 2 sezonu "Memories Off" lub Ruki Asato z "Accel World".

https://www.animenewsnetwork.com/news/2020-03-17/voice-actress-tamaki-nakanishi-passes-away-at-44/.157580

Trailer z czwartku, więc trochę spóźniony, ale może ktoś nie widział :P. Nie oglądam go, bo nie mam obecnie czasu, a aż tak mi nie zależy. Dam szansę pierwszym 2,3 epkom, jak będzie spoko, to pewnie obejrzę całość.

https://www.animenewsnetwork.com/news/2020-03-16/digimon-adventure-reboot-anime-unveils-new-trailer-updated-cast/.157572

Koronawirus nadal utrudnia prace w przemyśle filmowo-serialowym. Tym razem odczuli to twórcy drugiego sezonu "Wiedźmina" oraz aktor wcielający się w rolę Nivellena. Rodzina znanego z "Gry o Tron" Tormunda została już poddana kwarantannie, a sam aktor cierpi na tę lżejszą odmianę. Miejm nadzieję, że wszystko skończy się dobrze i niedługo będą mogli wznowić prace.

https://redanianintelligence.com/2020/03/16/netflix-to-conduct-a-thorough-disinfection-at-the-witcher-set-after-kristofer-hivju-tests-positive-for-coronavirus/

A poza tym, "Birds of Prey" i "The Gentelman" od Guya Ritchiego, trafią szybciej na streaming w związku z w/w Koronawirusem. Obstawiam, że inne studia mogą pójść ich przykładem ze względu na podobno olbrzymie straty w kinach.