CDA przejęło prawa do "Kapitana Bomby" + trailer "The New Mutans" + news o "Chihayafuru"

Geez, najlepszy news miesiąca :D. Spodziewałem się że prędzej czy później do tego dojdzie. W sumie to było dość oczywiste, wszak było nie było, "Kapitan Bomba" jest niezłą marką na naszym rynku, która cieszyła się uznaniem wielu Polaków. Czekam na jakieś informacje od Walaszka, bo o ile fajnie, że Tytus Bomba zyskał nowych właścicieli, o tyle nie wiadomo nic o nowych odcinkach, czy filmach kinowych. Wydaje mi się jednak, że możemy spokojnie liczyć przynajmniej na kilka odcinków po latach :). O ile ten grubas Walaszek będzie chciał rozwinąć współpracę z CDA, fajnie byłoby zobaczyć coś poza porucznikiem Kaburą.

https://media.cda.pl/cda-przejmuje-kapitana-bombe/?fbclid=IwAR1xzLThQsLQrbHgESIA_c3TiYl5DaR6BTH3amhKIRwn8kjTeNzzGnMuu1A

No, fajne to te "The New Mutants". Miejm nadzieję, że teraz ten film normalnie trafi do kin lub na streaming, bo nie chcę znowu czekać na premierę. Podwójnie fajnie, bo zachowali pierwotny pomysł na film (Horror w PG-13).

News dla fanów Thora z MCU. Ciekawe, w kogo wcieli się Christian Bale.

Collider is reporting (and THR confirms) that Oscar-winner Christian Bale ( The Fighter , Vice , Ford v Ferrari ) is in talks with Marvel Studios to join the fourquel Thor: Love and Thunder ! While the outlet has not revealed which character Bale is earmarked to play, he would make an excellent Balder the Brave, and will also prove a grand opportunity to use his proper Welsh accent!

Jeszcze nie oglądam trzeciego sezonu "Chihayafuru", bo mam inne rzeczy do nadrobienia. Pewnie obejrzę w okolicach wakacji lub na jesieni.

https://www.facebook.com/LiveChart.me/photos/a.567696093361033/1737768433020454/?type=3&theater