"Joker" dostanie sequel :( + mój komentarz do sprawy ze Stanisławem Michalkiewiczem

Jeśli chodzi o "Jokera", to mój komentarz będzie krótki. Spodziewałem się tego, zwłaszcza jak słyszałem o kolejnych sukcesach i zarobkach filmu, ale myślałem, że twórcy mają więcej oleju w głowie i nie będą kanibalizować własnego sukcesu. Niektóre rzeczy są piękne, bo są jednorazowe. "Joker" mógłby przejść do legendy, przez lata wspominalibyśmy ten film, a niktórzy wręcz wyznawali.

A tak dostaniemy kolejny korpo-syf, jak od Disneya z dopiskiem "ŻRYJCIE TO". No ja żrę, bo lubię takie filmy, ale już się napchałem emocjami na dobrych pare lat w zapasie i dużo większą satysfakcję dają mi solowe filmy. Jeśli o mnie chodzi, pewnie zbojkotuję sequel "Jokera" dla zasady.

Wybiło niezłe szambo z Michalkiewiczem i jest parę kłamstw, zarówno z lewej, jak i prawej strony. Warto naprostować parę rzeczy, bo tak się śmiesznie składa, że obserwowałem tę sprawę. Zacznijmy od cytatu, od którego zaczęła się drama:

"– Dostać milion złotych za molestowanie, że tam kiedyś, ktoś tam wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał. Wiele pań za znacznie mniejsze pieniądze spódniczki podciąga, a tutaj milion złotych i dożywotnia renta – powiedział Michalkiewicz. Ocenił, że „skutki społeczne tego wyroku będą daleko idące”. – Jedna panienka z drugą będą sobie przypominać, jak to były molestowane – dodał. – Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne k**** nie są tak wysoko wynagradzane na całym świecie – podsumował."

Nie nazwał jej wprost panną lekkich obyczajów, ale miał ku temu pewne podstawy (choć powinien uderzyć w rodziców, bo jak dziecko, czy dorosły człowiek ma takie "przygody", to co najmniej dokonano jakiegoś zaniedbania wychowawczego). Jak wynika z wersji przytoczonej przez SM, a nikt wtedy jej nie zaprzeczył, jak również wersja podana przez media (notabene Michalkiewicz oparł się na doniesieniach medialnych swój wywód). Zachował się niegrzecznie, zasłużył na jakąś naganę, karę o wartości 5 tysi. Na biednego nie trafiło + jak się jest takim inteligentnym, to jednak nie mówi się tego jak cham ze wsi (czyt. ja), a kulturalnie.

Teraz tłumaczenie Michalkiewicza - paru znajomych mnie pewnie już teraz zwyzywa w myślach, ale prawda jak to prawda, obroni się sama. Dzieci od momentu produkcji hormonów, a podobno nawet wcześniej (mój obecny znajomy takie coś miał, parę aktorek porno i amerykański polityk również) mają pociąg seksualny. Jasne, WIĘKSZOŚĆ dzieci zdecydowanie nie myśli w ten sposób, ale trafiają się takie dzieci i nie jest to promil. Nie będę się na ten temat wypowiadał, bo się nie interesowałem, ale parę miesięcy temu @Gej z niewoli Babilońskiej, napisał o tym b. merytoryczny post, godzący zarówno w mity prawaków i lewaków. Tak czy siak, jest część ludzi, którzy mają większe libido. Czasem się zdarza, że 8-9 letnie dziecko już ma wysokie libido i rączka nie wystarcza. Wtedy niektóre z nich szukają kogoś starszego (Amerykański polityk np/ wybłagał seks u księdza, a zwykłe dziewczynki 10-13 jakich pełno, dziś aktorki, szukały segzu wśród chłopców +16 lub +20 - jedna z nich musiała NAPISAĆ kilkanaście papierów w formie umowy, że dobrowolnie zgadza, bo facet bał się jak ognia, że trafi do paki). Sam za czasów gimnazjum i szczególnie liceum znałem kilka takich i absolutnie im się nie dziwiłem - wręcz zazdrościłem, też chciałem mieć łatwą kasę :F.

No ale żeby nie było, że tylko dowody anegdotyczne - w USA jak dawali renty ofiarom wojny secesyjnej, to po śmierci Starego, renta przechodziła na jego żonę i chyba dzieci. DOŻYWOTNIO. 18 latki same z siebie pchały się 80letnich pierdzieli. Chłopaki mieli seks życia, a laski po paru latach 500+ do końca swoich dni. Niektóre nie czekały tak długo, bo szybko doprowadzały dziadków do ataku serca.

https://www.wykop.pl/link/1248765/usa-wciaz-wyplacaja-renty-z-wojny-secesyjnej/

Za upublicznienie jej danych należy się kara SM (powinni sprawdzić, czy nie złamał RODO), ale co do reszty...

  • Jak sądy naprawdę chcą, to znajdują adres klienta, więc taki tani kit do mnie nie przemawia.
  • 190 tyś zł (czy tam 150, różne serwisy różnie podają) kary to zdecydowana przesada.
  • Zajęcie konta również
  • Jeśli komuś się dzieje krzywda, to przy pierwszej okazji ucieka. Ok, jest coś takiego jak syndrom sztokholmski, bronienie napastnika i tu faktycznie mogę w to uwierzyć. Tym bardziej, że są sposoby, by przerobić tok myślenia takiej pokrzywdzonej nastolatki i zrobić z niej seks-zabawę. Odradzu uprzedzam pytania - mówił o tym Ziemkiewicz w konkretnym kontekście, sam wolę nie posiadać takiej wiedzy, by mnie kiedyś nie kusiło, by zrobić z niej użytek.

Można Staśka potraktować ostracyzmem (wręcz uważam, że przez jakiś czas powinno się), ale cała akcja jaką na niego nakręcono, to przesada. Chociaż, z drugiej strony, to zasłużył sobie na to kłamiąc na antenie wsensie.tv, że zbiera hajs na mieszkanie. Zbierał na karę na zadośćuczynienie dla Katarzyny.