Kolejna paczka newsów - Dune, Witcher

https://noizz.pl/film/wiedzmin-najpopularniejsza-seria-w-historii-netfliksa/v6xjpet?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_noizz&fbclid=IwAR32FoHqHmmhMo0ZHnnBJiKcwajBYKyR6CqfrEGJeqgezTzx4zrG6RuFw0A

Zajebiście. :D Czuję, że Netflix sypnął kilkanaście łopat złota na poczet drugiego sezonu dla p. Lauren. Oby poprawili pewne błędy i ruszyli z kopyta, po rozłożeniu pionków na planszy. Teraz będą mieli już tylko łatwiej, mam nadzieję że zrobią z tego należyty użytek.

https://redanianintelligence.com/2020/01/21/netflix-to-produce-the-witcher-nightmare-of-the-wolf-tie-in-animated-film/

W tym roku dostaniemy film "Wiedźmina", który będzie wypełniał lukę między 1, a 2 sezonem. Ma być jeszcze serial animowany.

http://www.appocalypse.co/entertainment/dune-leaked-set-photos-reveal-ornithopter-design/

Wg komentarzy, to nowa "Diuna" może być kolejnym przełomem dla kinematografii, jak trylogia WP i klasyczne "Star Wars". Jest na to potencjał. Byleby tylko ten film się sprzedał, bo produkcje Denisa nie sprzedają się za dobrze.

Dla tych, co nie znają tego filmu/książki - adaptacja b. dobrej, ciekawej historii Sci-Fi z masą genialnych aktorów, sama śmietanka. I brzoskwinka (nawiązanie do jednego, konkretnego aktora, hehe). A co do samej książki, jest dość ambitna, ma potencjał na trwale zapadające obrazy w głowie (gigantyczne Czerwie, akcje Fremenów, sam pomysł na świat to cudo).. Jeśli się sprzeda, to może doczekamy się na trylogię, bo takie coś zapowiedzieli z tego, co pamiętam.

https://www.facebook.com/pkjd818/posts/3452847191454934?tn=H-R

Styl kreski bardziej mi się podobał na statycznych obrazkach, ale nie mam w sumie powodów do narzekań. Nie przepadam za Triggerem, ale dam im szansę, może to anime przypadnie mi do gustu. Tylko plis, nie spieprzcie go, jak "Kill la kill" po paru odcinkach :<.