News o grze CP2077, trailer anime "Obsolete" i mój komentarz dot. wycinki puszczy Białowieskiej

https://www.purepc.pl/rozrywka/cyberpunk_2077_studio_potwierdzilo_obecnosc_mikrotransakcji?fbclid=IwAR1q8Zh7trnxVEagEYPy88nPQCO8ME2iNFvONS3WEPHqCPMSsi1BKiHxAj0

Jeśli chodzi o mikropłatności w grach, to moja opinia chyba nigdy się nie zmieniła. Od zawsze propsowałem je w trybach i grach multiplayer (w formie skinów, jakiś pierdół, dodatków). Tak długo, jak nie trafiają do single'a, tak długo mam je w głębokim poważaniu. Grać w sieci się chce, grać na dobrych i bezlagowych serwach się chce, ale one na powietrze nie pracują i swoje kosztują. Jeśli mikro-transakcje nie będą P2W (Pay2Win), tylko cyfrowe przedmioty bez wpływu na rozrywkę, to nie widzę nic złego. Lepsze to niż comiesięczny abonament za granie w trybie wieloosobowym.

Jasne, CDPy w przyszłości mogą zacząć wymyślać swoje lootboxy i inne syfy, na które naciąga się naiwniaków z nadmiarem hajsu, ale wtedy zacznie się cisnąć po Cedepach i się wycofają z tego. No chyba, że będą uparci w tym jak EA xD. Trudno, coś się kończy, coś się zaczyna i każdy twórca/firma od pewnego momentu zawsze staje się skrajnie komercyjnym/komercyjną i zatraca swoją niezależność, a zaczyna się skupiać na masowym odbiorcy. Takie życie.

==========================================

CGI wygląda tak sobie, ale jestem w stanie przymknąć na nie oko ze względu na fabułę. Uwielbiam oglądać real mecha (lub takie, które bylibyśmy w stanie zbudować w najbliższej przyszłości) w akcji, a co dopiero w naprawdę bojowych warunkach.

==========================================

https://www.tysol.pl/a40043-Polsat-News-Puszcza-Bialowieska-umiera-Internauci-Trzeba-bylo-sluchac-fachowca-prof-Szyszko-?fbclid=IwAR3lh33RUZgvmgo-pBXIn_1YM4ctOku0jy424RhtJp8m8R8FfJRRKXNi7co

Dlatego gardzę demokracją, a jej zwolenników uważam za durniów (tej w obecnej formie, jak ktoś popiera demokrację, przy jednoczesnym zabraniu prawa głosu socjalobiorcom - jestem za!). Opinie ludzi, którzy się na czymś nie znają nie powinny być istotne ani cytowane w mediach, by inni idioci tego nie widzieli, ale żyjemy w czasach, gdy nawet największym kretynom wmawia się, że są równi ludziom, którzy są od nich inteligentniejsi.

Sam gardzę pisem, pluję na nich przy każdej okazji, ale chcąc nie chcąc - mają w tym rację, trzeba było ściąć zniszczoną tkankę puszczy, tak jak tnie się całą zgniłą część ciała, by nie zaraziła reszty. Tak samo narzekam na KK, katolików, ale widzę, że ich wartości są dobre i bez katolickich wartości byłoby gorzej. Mówcie sobie co chcecie, ale lepiej jak jest niż go nie ma. Co nie oznacza, że nie da się wymyślić lepszego systemu i że religia wystarcza tylko do pewnego stopnia.

Tak czy siak, brawo dzbany. Wy, wyborcy Razem, SLD, PO, nowoczesnej jesteście za to odpowiedzialni.

Nie wy?? A kto darł mordę jak świnia w korycie? Kto wydzierał mordę w telewizji? Kto wstawiał sobie naklejki na profil na fejsie?

Ps. Pamiętam 4 lata temu, jak nawet leśniczy nienawidzący pisu mówili, że Szyszko ma rację. I miał. Teraz przez wasze przekonaniu o własnej nie-lemingozie będziemy musieli władować jeszcze więcej kasy, o ile w ogóle da się to odratować.