Newsy - Command and Conquer, Red Alert, Witcher, The last of Us

Wyszedł zremasterowany filmik, który poprzedza pierwszą misję Aliantów w RA1. Trudno mi jednak się odnieść do tego, jak dobrze zostało to przerobione, bo mój telefon dostał autyzmu i nie pozwala zmienić jakości filmów z 360p na wyższą.

Sama gra z kolei wygląda po prostu ślicznie. Już się nie mogę doczekać, jak ją odpalę za kilka miesięcy na 20lecie. Oby nie była kompletnym szrotem, jak Reforged <3.

https://www.reddit.com/r/commandandconquer/comments/fdyqo6/remaster_update_and_fmvs_bonus_gallery/ więcej kontentu

Będzie serial na podstawie "The Last of Us". Za realizację odpowiada HBO i główny twórca, jak również scenarzysta mini-serialu "Czarnobyl". Póki co nie podano nam jakichkolwiek informacji ws. premiery poza enigmatycznym "Coming soon". Nie grałem, więc trudno mi się odnieść/skomentować to, ale chcą zaadaptować całą pierwszą część gry z pewnymi dodatkowymi momentami, zaczerpniętymi z sequela.

Warto dodać, że Craig Mazin pisze także scenariusz do kinowej adaptacji gry Borderlands od studia Lionsgate. Tego samego, które przygotowuje filmową wersję "Naruto".

https://www.polygon.com/2020/3/5/21166479/the-last-of-us-hbo-tv-series

https://www.polygon.com/2020/2/20/21145872/borderlands-movie-eli-roth-director

A w sprawie Tite mam niewiele do powiedzenia. "Bleach" miał parę fajnych pomysłów, ale ogólnie był tylko niezłą, może w porywach stawał się dobrą mangą. Mówię to biorąc w nawias większość idiotycznych rozwiązań fabularnych i nie tylko, bo inaczej moja opinia byłaby bardziej krytyczna. Moooże dam szansę, jak będzie krótkie lub machnie 150-200 rozdziałów, które będą dobrze oceniane.

https://www.animenewsnetwork.com/news/2020-03-05/bleach-creator-kubo-tite-new-work-to-be-unveiled-in-live-stream-on-march-21/.157195

Są spekulacje, że w rolę żeńskiego Pana Lusterko wcieli się aktorka od Margaery Tyrell (Gra o Tron). Dobry wybór, dziewczyna nieźle gra buzią, jak ma realny talent i się zepnie do tej roli, to będzie spoko.

Ewentualnie dadzą jej jakaś czarodziejkę albo 1odcinkową rolę, jak Tormundowi, który wcieli się w rolę Nivellena.

https://redanianintelligence.com/2020/03/05/rumor-game-of-thrones-star-natalie-dormer-cast-in-the-witcher-season-2/