Newsy - Sonic, Witcher, Death Note, Obi Wan Kenobi TV show

https://redanianintelligence.com/2020/01/24/the-witcher-season-2-the-hobbit-actor-auditions-for-dijkstra/

To nie może być Dijkstra :(. Ni cholery nie pasuje do niepozornego typa, który ma łeb jak sklep. No i musi trochę przytyć, bo jest o co najmniej 50 kilo za lekki. Gry go trochę odchudziły, dodały mięśni, ale typ jest obleśnym grubasem i jak Geralt... zalatwi z nim pewną sprawę, to nie będzie to tak fajne, jak w książce. To taki poczciwy dziadzio :<.

https://www.facebook.com/LiveChart.me/photos/a.567696093361033/1755418887922075/?type=3&theater <- Tej jesieni wyjdzie drugi sezon "That Time I Got Reincarnated as a Slime".

Jak donosi moja e-koleżanka, która lepiej ogarnia temat M&A ode mnie, w lutym wyjdzie 78-stronicowy one-shot, którego akcja dzieje się parę lat po zakończeniu fabuły. Nie żebym był fanem, ale te kilkanascie lat temu, jak widziałem DN, to byłem ciekaw co sie dzieje po końcówce ostatniego odcinka. Tak jak nie czytam mang, tak tu postaram się zrobić wyjątek. Źródła nie podam, ale nie muszę, jak coś - przyjmę narzekania na klatę :D.

https://www.gamespot.com/articles/disney-obi-wan-kenobi-tv-show-has-delayed-shooting/1100-6473031/

Good, very good. Czyżby Disney zaczął wyciągać wnioski po krytyce niektórych rzeczy w "Mandalorianie" (nie zrozumcie mnie źle, serial został dobrze przyjęty, ale gdyby poprawiono parę rzeczy, to jego odbiór byłby lepszy)? Bo po filmach to na pewno :D.

Dobrze, że w końcu zrozumieli, że nie wystarczy napisać byle jakiego scenariusza, z byle jakimi postaciami, do których wepcha się fanserwis i jakoś to zadziała. Gdyby mieli taki plan i serio przyłożyli się do robienia najnowszej trylogii, to bez problemu uniknęliby większości błędów.

Tylko ciekawi mnie to, że niby zdjęcia mają się zacząć w 2021 - po co? Macie cały rok na to. To mały serial, bez przesady.

Wyszedł nowy filmik promocyjny z niebieskim Jeżem. Fajnie wygląda ten jego nowy design.

&fbclid=IwAR1-w7prlSy0OJbeZps5VyrhYUzuFC2J7sScPzaCyhnJSQR5ZhKG63qivFk