Newsy filmowe - Marvel/Mulan/Mortal Kombat + filmik parodiujący ostatnie działania Blizzarda

Nie wiem, jakim cudem pominąłem ten link i zobaczyłem ten trailer dopiero dziś. Tak czy siak, cieszę się jak dziecko. Polubiłem ten świat od swojej pierwszej walki na Sedze Genesis. Przestałem się nim jarać po 4 części (aż do części 9, która przywróciła blask tej marce), ale przez wiele lat czekałem na taki film animowany i dziwię się, że jest dopiero teraz.

Animacja i kreska nie robi na mnie piorunującego wrażenia, ale wystarczy mi, jak będzie powyżej przeciętnej lub będzie miała wyczesane momenty. Wyższe wymagania mam wobec scen z fatality i mam nadzieję, że będą odpowiednio szczegółowo narysowane. Mam nadzieję, że zachowają te głosy rodem z gry "Unreal Tournament", bo pasują idealnie! Kultowy krzyk Scorpiona nie brzmi tak dobrze jak w grze, ale jakoś się przyzwyczaję.

Już się nie mogę doczekać, tak samo jak filmu aktorskiego :).

&list=PLC4DAD367E52ECAF8&fbclid=IwAR0qsTrFK6nMvVeTJIsrpCdbXGwHmet5zt6xXgqXv9s6AJUrUwC7E1vikk8

"WandaVision" nie moje klimaty, ale "Falcon i Zimowy Żołnierz" wyglądają już najsu. :D Ten jeden serial od Disneya na pewno obejrzę, zobaczymy co z resztą.

Świeżutki trailer nadchodzącej "Mulan".

Ciśnięcie po Blizzardzie poprzez ich grę to wyższy poziom pogardy xD. Dlatego nie warto być nadmiernie chciwym :D. A najśmieszniejsze jest to, że są gracze, którzy chwalą ten szrot, który psuje grę sprzed 17 lat.