Newsy z filmów i anime

https://www.antyradio.pl/Filmy-i-seriale/Filmy/Powstaje-Creed-3-z-Michaelem-B-Jordanem-39244

Zero zdziwienia. Powrót Rocky'ego też nie dziwi (to już inny news).

Tylko jak znajdą mu na przeciwnika większego bydlaka niż ruską maszynę zniszczenia, która miała przechooi geny po starych, urodził się qrewsko duży (od samego patrzenia na niego w kinie czułem respekt i lekko miękły mi kolana na myśl, że ja byłbym na miejscu Adonisa xD) i szkolił go jego stary. Tak czy siak, ja się cieszę, niech Sly gra jak najdłużej, uwielbiam oglądać kolejne epizody z życia Rocky'ego. To jedna z moich ulubionych fikcyjnych postaci. Bardzo motywuje do działania i mówi to zajebiście szczerze, prosto z serca. Poza tym to są po prostu dobrze zrobione filmy, które mimo swoich pewnych wad, świetnie się ogląda. "Creed" oferuje za to lepsze produkcje pod względem techniczno-wykonawcznym, zachowując przy tym jednocześnie ducha serii. Jeśli 3 będzie niewiele gorsza od 2, to będzie pięknie.

Anime za Saudyjskie pieniądze i na podstawie ich kultury? Super. Lubię takie projekty i zwykle mi się podobają ("Cybersix", "Transformers", "Tajemnicze Złote Miasta"). Mam nadzieję, że będzie gdzieś dostępny na streamingu po festiwalu w Cannes.

https://www.animenewsnetwork.com/news/2020-02-25/saudi-arabia-manga-productions-toei-animation-finish-the-journey-film/.156836?fbclid=IwAR3C12Pk7-DdB5sO5Kakdq6TfqiHSoYn86k44f_0VjT8m88lB1K8RALd1_8

Disney ma nowego Sułtana aka CEO u władzy.

https://appleinsider.com/articles/20/02/25/disney-ceo-bob-iger-to-step-down

Nawet fajny klimat takich starych, amerykańskich policyjnych filmów. Nie przepadam za horrorami, ale "Piła" jest jedną z niewielu serii z tego gatunku, którą śledziłem, to pewnie dam szansę :).