Parę newsów filmowych :)

Jeśli "Birds of Prey" będzie w klimatach najnowszego trailera, to zdecydowanie pójdę na to do kina. Wygląda na takiego żeńskiego "Deadpoola" i fajnie. Miejm nadzieję, że Margot Robbie pokaże szerszy wachlarz dowcipów i gagów niż Ryan Reynolds w swoim filmie. Wszakże kobiety są zwykle kreatywniejsze w sztuce i pokazywaniu/opisywaniu różnych rzeczy. Tak jak pierwszy trailer był mocno meh, tak ten mocno mnie nahajpował.

Hmmm, łał. Kupili mnie, a jak ogłaszali ten film, to zaśmiałem ostro i współczułem Leto (jak również w nim dopatrywałem się jedynej rzeczy, która sprawi, że obejrzę tę produkcję). Może jestem tani, ale to wygląda dostatecznie satysfakcjonująco. Jeśli Sony nauczyło się paru rzeczy od Marvela w ciągu kręcenia ostatnich 2 filmów, to możemy dostać dobrego akcyjniaka o wampirach. Jared potrafi kozacko grać, więc już się nie mogę doczekać :).

I tak sobie rozkminiam, może tym filmem Marvel chce wprowadzić swojego Blade'a do akcji? Kevin miałby już część roboty za sobą, miałby więcej czasu na ciekawe akcje dla pogromcy Wampirów.

https://redanianintelligence.com/2020/01/09/ri-interviews-the-witchers-lauren-hissrich-ciri-really-takes-center-stage-in-season-2/

Jeśli Lauren mówiła szczerze i serio poprawi rzeczy, które mniej wyszły, to mamy odpowiednią osobę na miejscu. I fajnie, nie mogę się doczekać na S2 :). Większy budżet, 2, 3 odcinki więcej i będzie super. Serialowy "Wiesiek" dobrze się przyjął na świecie, więc można pofantazjować nt. budżetu :D.