Trailer 3 sezonu "Castelvani" i news o castingu Wiedźminów

Nie widziałem drugiego sezonu, to trudno mi się odnieść do tego, co ten trailer zapowiada. xD Pierwszy sezon miał pewne braki animacyjne, więc spodziewam się, że w 3 sezonie naprawdę dorzucą budżetem i będzie więcej ładnie wykonanych scen. Na pewno nadrobię drugi sezon przed premierą 3 ;).

https://pl.ign.com/castlevania-netflix/29400/news/castlevania-trzeci-sezon-nadciaga-na-widowiskowym-zwiastunie?fbclid=IwAR0gxr6WMF0Hv5asJbntLhUkvGS0lSuJnxDm3gGeCHmNx7s1gaKcDLZC7CM

Lamber i Coen :D. Rudy Lamber i śniady Coen, człowiek z bardzo dalekiej północy xD. No ale pomijając te odstępstwa od książki, to aktorzy na papierze pasują do swoich ról. Aktor od Lamberta wygląda zawadiacko, jakby szukał wszędzie zwady. Sprawia też wrażenie takiego, który lubi sobie pogadać i czasem go ponosi ego. Coen z kolei przywodzi mi na myśl tego spokojnego, najmłodszego Wiedźmina z Kaer Morhen. Miał fajne relacje z Ciri i jako jedyny z Wiedźminów wiedział, jak się mniej-więcej obchodzić z młodą pannicą. Ciekawe kogo wezmą na Vessemira :>.

https://redanianintelligence.com/2020/02/14/the-witcher-adds-new-witchers-to-its-cast-lambert-and-coen/